O Mylifein.eu

Lifestylový magazín Mylifein.eu přináší lidem radost, inspiraci a jasně podané informace o možnostech a dění v Evropě na jednom místě. Ukazuje čtenářům tradiční i netradiční místa, která mohou nejen navštívit, ale také si v nich najít práci. Mylifein.eu si přeje, aby jeho čtenáři našli vlastní vnitří sílu pro vykročení do života podle svých snů. To vše skrze autentické příběhy lidí a odborné i inspirativní články.


Tématické okruhy Mylifein.eu:

  • Gastronomie
  • Cestování
  • Osobní růst
  • Práce v Evropě
  • Spiritualita
  • Vzdělávání v Evropě
  • Život v Evropě
  • Životní příběhy

Připravujeme:

  • Právní poradna
  • Akademie podnikání

Kontakt:

redakce@mylifein.eu


Redakce

Veronika Soleil

zakladatelka Mylifein.eu, redaktorka

„Celý svůj život silně vnímám negativitu a rozsévání strachu ze strany médií. I díky tomuto vlivu se lidé často bojí ve svém životě udělat kroky směrem k vnitřní spokojenosti a radosti ze života. Magazínem Mylifein.eu chceme lidem ukázat příběhy těch, kteří se rozhodli plnit své sny a žít život podle svých představ beze strachu navzdory medializovaným okolnostem. K autentickým příběhům lidí jsme se rozhodli přidávat i obsah, který může čtenáře na jejich cestě životem inspirovat, nabíjet pozitivní energií a rozšiřovat jim obzory o možnostech, které nám Evropa a Evropská unie nabízí.“

– Veronika Soleil, redaktorka a majitelka Mylifein.eu

Veronika Soleil, Instagram @veronikaslunickova

Ing. Marek Michalec, DiS.

šéfredaktor, cestovatel

„Na svých cestách po světě se stávám sběratelem zážitků, které vytváří v závěru celkovou mozaiku nezapomenutelných momentů. Ať už se jedná o poznávání kultury, lidí, gastronomie nebo jen přírody, cílem je vždy předat lidem to nejlepší, co dána zem nabízí. Na Mylifein.eu mě neskutečně baví, že lidem přináší čistou mediální vlnu bez negativních náznaků. Vytvářet psané reportáže pro tento magazín je splněným snem, kde mohu objektivně prezentovat nádherné destinace Evropy nebo místa poskytující gastronomický zážitek. Mylifein.eu přináší čtenářům celé spektrum směřující k spokojenému životu. Právě to dělá tento magazín jedinečný.“

– Ing. Marek Michalec, šéfredaktor a cestovatel

Ing. Marek Michalec, Instagram @maro.traveler

Zuzana Zgarbová, MSc

redaktorka, marketérka

„Celý život mám štěstí v tom, že mohu svobodně cestovat a vyjadřovat svůj názor. Během mých cest jsem potkala spoustu zajímavých a inspirativních lidí a zároveň nasbírala jsem různé tips a tricks jak cestovat low-cost -jó, travel hacks jsou můj koníček.

Mylifein.eu je pro mě zkloubením všeho, co mám ráda – inspirace a především mediální a osobní svobody. V dnešní době je kombinace těchto tří věcí občas těžko hledatelná na jednom místě. Pokud aspoň jeden z našich příběhů někoho osloví a podnítí natolik, že se rozhodne třeba vycestovat nebo zkusí něco nového, tak to má velký smysl. A já věřím, že zrovna tento magazín k tomu své čtenáře nabádá.“

– Zuzana Zgarbová, MSc, redaktorka a marketérka

Zuzana Zgarbová, MSc – redaktorka

Leona Vedmochová

redaktorka, terapeutka

„Je všeobecně známé, jak moc je důležité pečovat o naše fyzické zdraví, avšak už se tolik nemluví o tom duševním. Na kolik se zajímáme o náš vnitřní svět a jsme připraveni se potkat s těmi největšími strachy, natolik jsme schopni naplno žít a využít náš potenciál.

V životě je klíčové nejen to, jakými lidmi se obklopujeme, ale zároveň i to, co denně čteme a posloucháme. Mylifein.eu pro mě představuje životní rovnováhu – dávku inspirace skrze pravdivé příbehy lidí jako jsme my, neustálé vzdělávání se a zároveň vlnu pozitivních myšlenek, praktických tipů a podpory. Nejsou to jen prostá slova, ale má to i duši. Najdete v něm otisk každého z nás a právě v tom je tak vyjímečný. Chceme měnit společně svět k lepšímu, to je naše silné PROČ.“– Leona Vedmochová, redaktorka a terapeutka

Leona Vedmochová, Instagram @leonavedmochova

https://www.leonaeverglow.com

Jana Kojetínová

redaktorka, kartářka

„Přispívat do magazínu, kde se neřeší bulvár, nešíří strach a vše se věnuje životu, cestování, vzdělání a seberealizaci s dobrou náladou a vírou, byla pro mě příjemná výzva.

Mylifein.eu je úžasný prostředník mezi lidmi, kteří chtějí víc než jen přežívat a smířit se s tím, co jim je nabídnuto okolím skrze jejich očekávání, že budeme žít, jak oni chtějí. 

Život miluje lidi šťastné, zvědavé, samostatné a aktivní.

Celý život ráda cestuji a objevuji vše mezi nebem a zemí. Život a člověk musí být vyvážen. Jak dole, tak nahoře, jak uvnitř, tak venku.

Celý život ráda cestuji a objevuji vše mezi nebem a zemí. Život a člověk musí být vyvážen. Jak dole, tak nahoře, jak uvnitř, tak venku.

Carpe diem.“

– Jana Kojetínová, redaktorka a kartářka

Jana Kojetínová, Instagram @janakojetinova

Petra Legindi

redaktorka, životní koučka

„Na životě a lidech mě nejvíc baví jejich barevnost. Všichni máme různé barvy a odstíny a ani jeden člověk na Světě se nepodobá tomu druhému. Stejně vnímám i magazín My Life in EU. Nabízí pestrou paletu témat a článků, ze kterých navíc jde pozitivní vibe, který mi u osotatních periodik nebo magazínů chybí. Všude se zaměřují na tragické věci, scénáře a šíří podprahově strach.

Já chci žít ve světe, kde se lidé vzájemně propojují a podporují. Sdílejí své životy a inspirují jeden druhého, a tak se vzájemně ovlivňují a posouvají. Ne nadarmo jsem před pár lety propadla osobnímu rozvoji, józe a také koučování, kterému se profesně věnuji. Mám ráda svobodu, otevřennost a pravdivost.

A zde toto vše mohu dýchat a být toho součástí, za což děkuji.“

– Petra Legindy, redaktorka a životní koučka

Petra Legindi, životní koučka @koucink_s_petrou

Ing. Michal Birkáš

marketing & PR

„Patnáct let působení v marketingové branži mi především potvrdilo premisu, že pokud disponujete dostatečným rozpočtem, nepotřebujete pravdu vůbec k ničemu.

Prostřednictvím mylifein.eu vám chceme ukázat, že naše Evropa je plná na první pohled možná malých, bezvýznamných, avšak opravdových lidských cest, které jsou mnohdy úžasnější než jakékoliv megalomanské kampaně.

Evropská unie je domovem milionů takových autentických příběhů – ukažme je lidem!“

– Ing. Michal Birkáš, marketingový bohém

Ing. Michal Birkáš, Instagram @marketingovy.bohem